Karın Germe (Abdominoplasti)

Karın Germe (Abdominoplasti) ameliyatı, karın bölgesindeki fazla deri ve yağın alınarak, bu bölgenin daha düz ve sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlayan estetik bir cerrahi işlemdir. Zaren Klinik olarak, alanında uzman cerrahlarımız ve son teknoloji tıbbi ekipmanlarımızla, siz değerli hastalarımıza güvenli ve konforlu bir tedavi süreci sunmaktayız. Ameliyat, genellikle doğum sonrası sarkan karın derisi, önemli kilo kaybı sonrası oluşan fazla deriler veya yaşlanma ile birlikte gelen gevşeklik gibi nedenlerle tercih edilir. Zaren Klinik'te, her hastamızın ihtiyacına özel olarak tasarlanmış tedavi planlarıyla, estetik beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz.

Teklif Al
Ücretsiz Teklif

Formu doldurun, 1 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

  Karın Germe Operasyonu Paketi

  Zaren Sağlık sizlere Türkiye'nin en iyi sağlık hizmetlerini sunmaktadır.
  Zaren Sağlık hizmet ve paketleri ile kolayca ve uygun maliyetle blefaroplasti yaptırabilirsiniz.
  TedaviZaren Sağlık
  5 Yıldızlı Otel
  Konaklama
  Özel VIPTransfer
  Günlük HemşireOtelde ziyaret
  AmeliyathaneEn İyi Ulusal Hastaneler
  12 Ay
  Takip

  Zaren Klinik Hastalarının Görüşleri

  • Zaren Kliniğinde birden fazla kez bulundum ve her zaman Naza'yı soruyorum. O harika bir kadın, iyi huylu ve iyi programlanmış. Her zaman ihtiyaçlarınızla ilgileniyor ve sorularınızı yanıtlayıp sorunlarınızı çözüyor. Size bilgi vererek ve sağlığınızı gözeterek kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için her zaman oradadır. O kadar harika bir ruh ki!

   Momik Momoch
   İsveç

   Yakın zamanda plastik ameliyatım için Zaren Clinic'te harika bir deneyim yaşadım. Personel inanılmaz derecede profesyoneldi, tesis modern ve temizdi ve cerrah beklentilerimin ötesine geçti. Süreç boyunca kendimi iyi bilgilendirilmiş hissettim ve sonuçlar gerçekten hayat değiştiriyor. Uzmanlıklarını ve özenlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

   Erik Reart
   Birleşik Krallık
  • Klinikte herhangi bir sorun yaşanmadı, tek olumsuzluk operasyonla ilgili resmi evrak vermemeleriydi. Danışmanınız Bahar'a çok teşekkür ederiz! 7/24 iletişim halinde, ameliyatımın üzerinden bir aydan fazla zaman geçti, hala rehabilitasyonla ilgili tüm sorularıma cevap veriyor.

   Elena Cieslik
   İsviçre

   5 yıldızlı klinik. Tedavim çok iyi geçti ve benimle her zaman çok ilgilendiler. Bu süreçte bana eşlik eden, son derece cana yakın ve ilgili Sümeyye bana Türkiye'de kendimi evimdeymiş gibi hissettirdi. Oğlumu da yanıma aldım ve herkes ona çok iyi davrandı. Konaklamamız boyunca çok şımartıldık ve hiçbir şeyden mahrum kalmadık. Herşey için teşekkürler!

   Vânia Matos
   Portekiz

  Size rehberlik etmek için buradayız!

  Zaren Clinic'te, tüm cerrahi süreç boyunca yanınızda olacak özel tıp uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından memnuniyetle karşılanacaksınız. Ücretsiz çevrimiçi danışmanlığımızdan yararlanmak için bugün bizimle iletişime geçin.
  Bize Ulaşın!
  Canlı Destek
  Medikal Danışman

  Karın Germe (Abdominoplasti) S.S.S

  Karın Germe Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  Ameliyat sonrası iyileşme süreci, genellikle 2-6 hafta arasında değişmektedir. İlk birkaç gün en fazla ağrı ve rahatsızlık hissedilebilir; bu dönemde ağrı kesiciler ve dinlenme önerilir. Hastalar, genellikle 2 hafta içinde günlük aktivitelerine dönebilirler, ancak ağır egzersizler ve kaldırma işlemleri 6 haftaya kadar ertelenmelidir.

  Karın Germe Ameliyatının Kalıcı Sonuçları Var Mıdır?

  Ameliyat sonuçları büyük ölçüde kalıcıdır, ancak hastanın kilosunu koruması ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmesi önemlidir. Aşırı kilo alıp verme, ameliyat sonuçlarını olumsuz etkileyebilir.

  Karın Germe Ameliyatı Sonrasında İz Kalır Mı?

  Ameliyat, genellikle karın bölgesinde, bikini çizgisinin altında gizlenebilecek şekilde bir iz bırakır. İz, zamanla solsa da tamamen kaybolmaz. Ancak, çoğu hasta sonuçlardan memnun kalır ve izin varlığını önemsiz bulur.

  Ameliyat Öncesi Hazırlık Nasıl Yapılmalıdır?

  Ameliyat öncesi, sigara içiliyorsa bırakılmalı ve kan sulandırıcı ilaçlar doktorunuzun önerisiyle durdurulmalıdır. Ayrıca, ameliyat öncesi sağlık kontrolünden geçilmesi ve doktorunuzla beklentileriniz hakkında detaylı bir görüşme yapılması gerekir.

  Karın Germe Ameliyatı Yaptıranlar Nelere Dikkat Etmelidir?

  Ameliyat sonrası, enfeksiyon riskini azaltmak için doktorun verdiği talimatlara dikkatli bir şekilde uymak ve kontrollerinizi aksatmamak önemlidir. Ayrıca, iyileşme sürecini hızlandırmak için yeterli dinlenme ve uygun beslenme şarttır.

  Adres

  Ataköy 7-8-9-10 Mh. Çobançeşme E-5 Yanyol No:16/1/A Selenium Retro-9 A Blok K:18 D:130
  34158 - Istanbul

  E-Posta

  [email protected]
  Ücretsiz Teklif
  Doktorlarımız 24 saat içinde ihtiyaçlarınıza uygun bir tedavi planı yapmaya hazırdır.
  Ücretsiz Teklif Alın
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram