Annelik Estetiği Mommy Makeover

Annelik estetiği, yani "mommy makeover", anne olmanın vücut üzerindeki etkilerini tersine çevirmeyi amaçlayan kapsamlı bir güzellik operasyonları paketidir. Zaren Klinik olarak, anneliğin getirdiği değişiklikleri kucaklarken, kadınların kendi vücutları üzerindeki kontrolü yeniden kazanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu operasyonlar, karın, göğüs, kalça ve diğer alanlarda hamilelik öncesi formuna dönüşü hedefleyerek, annelerin kendilerini daha iyi hissetmelerine ve özgüvenlerini artırmalarına olanak tanır.

Zaren Klinik'te sunulan annelik estetiği paketi; karın germe, liposuction, göğüs dikleştirme veya büyütme gibi işlemleri içerebilir. Her bir anne için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimseyerek, vücudunuzun ihtiyaçlarına ve estetik hedeflerinize uygun bir tedavi planı oluşturuyoruz. Profesyonel ekibimiz, en yeni teknikleri kullanarak, minimal iz bırakma ve hızlı iyileşme süreci sunmayı amaçlar.

Teklif Al
Ücretsiz Teklif

Formu doldurun, 1 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

  Annelik Operasyonu Paketi

  Zaren Sağlık sizlere Türkiye'nin en iyi sağlık hizmetlerini sunmaktadır.
  Zaren Sağlık hizmet ve paketleri ile kolayca ve uygun maliyetle blefaroplasti yaptırabilirsiniz.
  TedaviZaren Sağlık
  5 Yıldızlı Otel
  Konaklama
  Özel VIPTransfer
  Günlük HemşireOtelde ziyaret
  AmeliyathaneEn İyi Ulusal Hastaneler
  12 Ay
  Takip

  Annelik Ameliyatı Detayları

  Türkiye'de Mommy Makeover prosedürlerinin önde gelen adresi Zaren Clinic ile tanışın. Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahinin önde gelen sağlayıcılarından biri olarak, annelerin hamilelik ve emzirmenin etkilerini tersine çevirmelerine, özgüvenlerini ve vücut hatlarını geri kazanmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği, dünyanın dört bir yanından gelen medikal turizm müşterileri için olağanüstü bakım ve sonuçlar sunmayı taahhüt eden özel uzman ekibimizi akredite etmektedir.

  Zaren Klinik'te, doğumdan sonra oluşabilecek sarkık göğüsler, fazla deri ve inatçı yağ birikintilerini gidermek için diyet ve egzersizin tek başına yeterli olmayabileceğini biliyoruz. Mommy Makeover paketlerimiz vücut şekillendirmeye kapsamlı bir yaklaşım sunarak kol germe, meme implantları, Brezilya tipi popo kaldırma ve daha genç ve formda bir görünüm yaratmak için fazla derinin alınması gibi çeşitli prosedürleri içerir. Ameliyat sonrası bakımımız ve rehberliğimizle, tesisimizden gençleşmiş ve dönüşümünüzden memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. En kaliteli ameliyatlar için Türkiye'deki Zaren Clinic'i ziyaret edin ve medikal turizmde en iyisini deneyimleyin.

  Annelik Estetiği Ameliyatı Nedir?

  Anne Estetiği, özünde, bir kadının hamilelik öncesi vücudunu eski haline getirmek için çeşitli plastik ameliyatları birleştirir. Her kadın benzersiz olduğundan ve hamileliği farklı deneyimlediğinden, cerrahlar Anne Estetiği ameliyatını her hastanın bireysel ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde düzenler. Cerrah, hastanın tercihine ve ameliyatların karmaşıklığına bağlı olarak ameliyatı tek seansta gerçekleştirebileceği gibi birkaç seansa da yayabilmektedir. Annelik estetiği makyaj ameliyatı, karın germe ve liposuction dahil olmak üzere birçok prosedürü içeren kozmetik bir cerrahidir.

  Annelik estetiği ameliyatına sıklıkla dahil edilen ameliyatlar şunlardır:

  Karın Germe

  Karın germe, abdominal liposuction ile fazla gevşek derinin alınmasını birleştiren cerrahi bir prosedürdür. Aynı zamanda karın kasları da sıkılaştırılır. Sonuç olarak, hastalar daha düz ve daha sıkı bir karına sahip olurlar.

  Liposuction

  Liposuction, emme tekniği yardımıyla karın, kalça, basen veya bacak gibi hedeflenen bir bölgeden yağ almak için kullanılan cerrahi bir prosedürdür.

  Meme Cerrahisi

  Ayrıca, birçok hasta meme dikleştirme ve/veya meme büyütme ameliyatını dahil etmeye karar verirken, bazı kadınlar meme küçültmeyi tercih etmektedir. Farklı prosedürler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Meme Büyütme, Meme Dikleştirme ve Meme Küçültme ile ilgili özel sayfamızı ziyaret edin.

  Vajinal Plastik Cerrahi

  En çok tercih edilen vajinal estetik ameliyatlardan biri, vajinal tabanı sıkılaştırma ve onarma prosedürü olan vajinoplastidir. Diğerleri Labioplasti ve Perineoplastidir.

  Anne Makyajı Ameliyatından Önce Bilinmesi Gerekenler

  Kombine Cerrahinin Faydaları

  • Tek bir prosedürde birden fazla ameliyat gerçekleştirme avantajı
  • Sadece bir kez anestezi almanın faydaları
  • Genel iyileşme süresinin kısaltılması

  Anne Makyajı Ameliyatı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ameliyat olmak için doğum sonrasını beklemek
  • Doğum ve emzirme için zamanlama gereksinimleri
  • Ameliyat için genel sağlık gereksinimleri

  Anne Makyajı Ameliyatının Riskleri ve Komplikasyonları

  • Çoklu prosedürler nedeniyle artan riskler
  • Ameliyatın spesifik riskleri ve komplikasyonları

  Yönetim Kurulu Sertifikalı Plastik Cerrah Seçimi

  • Nitelikli bir cerrah ve klinik seçmenin önemi
  • İstanbul'un plastik cerrahi konusundaki ünü

  İyileşme ve Bakım Sonrası Talimatlar

  • İyileşme süresinin uzunluğu
  • Bakım sonrası talimatlara uymanın önemi
  • Kompresyon giysisi ve stoklama gereksinimleri
  • İyileşme sırasında belirli faaliyetlerden kaçınmak
  • Güneşe maruz kalma önlemleri

  Nihai Sonuçlar ve Uzun Ömürlülük

  • Nihai sonuçları görmek için zaman dilimi
  • Farklı prosedürler için uzun vadeli sonuçlar
  • Sonuçların kilo değişikliklerinden etkilenme potansiyeli.

  Türkiye'de Annelik Estetiği Fiyatları?

  Mommy Makeover'ın maliyetine gelince, bu istenen kombine prosedürlere bağlıdır. Mommy Makeover hakkında daha fazla bilgi için Zaren Clinic ile iletişime geçebilirsiniz. Sonuç olarak, Türkiye'de doğum estetiği alanında en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

  Zaren Klinik Hastalarının Görüşleri

  • Zaren Kliniğinde birden fazla kez bulundum ve her zaman Naza'yı soruyorum. O harika bir kadın, iyi huylu ve iyi programlanmış. Her zaman ihtiyaçlarınızla ilgileniyor ve sorularınızı yanıtlayıp sorunlarınızı çözüyor. Size bilgi vererek ve sağlığınızı gözeterek kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için her zaman oradadır. O kadar harika bir ruh ki!

   Momik Momoch
   İsveç

   Yakın zamanda plastik ameliyatım için Zaren Clinic'te harika bir deneyim yaşadım. Personel inanılmaz derecede profesyoneldi, tesis modern ve temizdi ve cerrah beklentilerimin ötesine geçti. Süreç boyunca kendimi iyi bilgilendirilmiş hissettim ve sonuçlar gerçekten hayat değiştiriyor. Uzmanlıklarını ve özenlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

   Erik Reart
   Birleşik Krallık
  • Klinikte herhangi bir sorun yaşanmadı, tek olumsuzluk operasyonla ilgili resmi evrak vermemeleriydi. Danışmanınız Bahar'a çok teşekkür ederiz! 7/24 iletişim halinde, ameliyatımın üzerinden bir aydan fazla zaman geçti, hala rehabilitasyonla ilgili tüm sorularıma cevap veriyor.

   Elena Cieslik
   İsviçre

   5 yıldızlı klinik. Tedavim çok iyi geçti ve benimle her zaman çok ilgilendiler. Bu süreçte bana eşlik eden, son derece cana yakın ve ilgili Sümeyye bana Türkiye'de kendimi evimdeymiş gibi hissettirdi. Oğlumu da yanıma aldım ve herkes ona çok iyi davrandı. Konaklamamız boyunca çok şımartıldık ve hiçbir şeyden mahrum kalmadık. Herşey için teşekkürler!

   Vânia Matos
   Portekiz

  Size rehberlik etmek için buradayız!

  Zaren Clinic'te, tüm cerrahi süreç boyunca yanınızda olacak özel tıp uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından memnuniyetle karşılanacaksınız. Ücretsiz çevrimiçi danışmanlığımızdan yararlanmak için bugün bizimle iletişime geçin.
  Bize Ulaşın!
  Canlı Destek
  Medikal Danışman

  Zaren Klinik için Annelik Estetiği (Mommy Makeover) Soru-Cevap

  Annelik Estetiği Süreci Ne Kadar Sürer?

  Annelik estetiği operasyonları, birden fazla prosedürü içerebileceği için süreç genellikle 3 ila 6 saat arasında değişir. Operasyon süresi, seçilen işlemlerin kapsamına ve birlikte yapılan prosedür sayısına bağlı olarak farklılık gösterir.

  İyileşme Süreci Nasıl İlerler?

  İyileşme süreci, yapılan işlemlere ve bireyin vücut yapısına göre değişiklik gösterir. Genellikle, tam iyileşme için 2 ila 6 hafta arasında bir süre gerekir. İlk birkaç gün en zorlu dönemdir ve bu süre zarfında dinlenmek önemlidir.

  Operasyon Sonrası İz Kalır mı?

  Annelik estetiğinde kullanılan teknikler, izlerin mümkün olduğunca minimal ve gizli kalması için tasarlanmıştır. Ancak, her cerrahi işlemde olduğu gibi, izler tamamen kaçınılmazdır. Zaren Klinik, izlerin mümkün olan en az belirgin olması için en yeni teknikleri kullanır.

  Annelik Estetiği Sonrası Ne Zaman Günlük Hayata Dönülebilir?

  Çoğu hasta, operasyondan yaklaşık 2 hafta sonra hafif günlük aktivitelere dönebilir. Ancak, tam olarak toparlanma ve ağır egzersizlere veya yorucu aktivitelere başlama süresi bireye göre değişir.

  Operasyon Öncesi Hazırlık Nasıl Yapılmalı?

  Operasyondan önce, sigara içiliyorsa bırakılmalı ve operasyonu etkileyebilecek ilaçlar doktorunuzla görüşülerek düzenlenmelidir. Ayrıca, iyileşme sürecini desteklemek için sağlıklı bir beslenme planı önemlidir.

  Adres

  Ataköy 7-8-9-10 Mh. Çobançeşme E-5 Yanyol No:16/1/A Selenium Retro-9 A Blok K:18 D:130
  34158 - Istanbul

  E-Posta

  [email protected]
  Ücretsiz Teklif
  Doktorlarımız 24 saat içinde ihtiyaçlarınıza uygun bir tedavi planı yapmaya hazırdır.
  Ücretsiz Teklif Alın
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram